Menjava semen in sadik

Imate višek semen in sadik? Bi imeli še kakšna semena, ki jih nimate? Pridite na menjavo semen in sadik, prinesite s seboj svoja semena in sadike, ter jih zamenjajte z drugimi. Poleg novih semen in sadik boste spoznali tudi nove ljudi, ki se dobro spoznajo na sajenje in vrtičkanje, spoznali boste lokalne prebivalce, dobili kakšen dober nasvet in še kaj. Pridite.

Ohranimo doma pridelana in avtohtona semena in poskrbimo za lastno, dobro in zdravo domačo hrano!

Menjava semen in sadik bo potekala v grajskem parku, v soboto, 13. 4. 2019, med 10. in 16. uro. Lokalna zeliščarka Margita vehar in Društvo kmečkih in podeželskih žena bodo skupaj v sodelovanju z Javnim zavodom Polhograjska graščina izvedli že drugo menjavo semen in sadik v Polhovem Gradcu.

Ob 13. uri se nam pridružite na predavanju Ptice, naše koristne pomočnice na zelenjavnih vrtovih, ki ga izvaja Zlata Vahčič - aktivna članica Društva za opazovanje in preučevanje ptic Slovenije (DOPPS), vodnica in popisovalka ptic za statistične namene.

Kontakt: 031 766 259

info@grad-polhovgradec.si