Turnir v rekreativnem igranju namiznega tenisa

Pridružite se nam na vrhunskem rekreativnem turnirju v igranju namiznega tenisa, ki bo potekal v kulturni dvorani Dobrova. Na turnir se lahko prijavijo moški, ženske in otroci. To je priložnost, da pokažete svoje spretnosti v razburljivem tekmovanju!

Podrobnosti:

Datum: nedelja, 25. februar 2024, s pričetkom ob 16. uri (za tekmovalce ob 15. uri)

Lokacija: Kulturna dvorana Dobrova, Ulica Vladimirja Dolničarja 2, 1356 Dobrova

Prijavnina: 10 € (končna prijava in plačilo prijavnine na dan dogodka)

Nagrade:

Denarni sklad za zmagovalca in pokal

Praktične nagrade za igralce od 1. do 4. mesta

To je priložnost, da osvojite nagrade in uživate v športnem duhu. Prijavite se že danes in se pridružite temu nepozabnemu dogodku!

Način igranja: Po hišnih pravilih na 3 dobljene sete. Igra se na izpadanje.

Za več informacij nam pišite na sus.kud.dobrova@gmail.com. Prijave zbiramo do 22. februarja 2024. Prijaviti se je možno tudi na dan dogodka.

Prijavo na turnir opravite preko spodnje prijavnice. Končne prijave in žreb bodo potekali na dan dogodka od 15.00 do 15.45 ure.

Pridružite se nam na turnirju, kjer se bomo zabavali ob namiznem tenisu in kjer bo najboljši odnesel glavno nagrado!

Povezava do prijavnice

Sekcija ŠUS KUD Dobrova